Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kylie Jenner shfaqet joshëse në setin e ri fotografik

Ajo njihet për jetesën dhe stilin luksoz që shfaq përmes imazheve në rrjete sociale.

Është Kylie Jenner e cila për secilin postim të saj merr miliona pëlqime, ndërsa është bërë edhe njëra nga më të ndjekurat në Instagram, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja në setin e ri fotografik është shfaqur e mrekullueshme, teksa në fokus ka vënë linjat  bujshme trupore.

Në veshjen e saj më shumë dominonte ngjyra kafe, teksa zgjodhi pantallona dhe bluze tejet të shkurtër.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, makijazhi i saj ka qenë i rëndë, kurse flokët i ka bërë gërsheta.

Kylie duket se ka pozuar nga rezidenca e saj në Beverly Hills, vlera e së cilës arrin 37 milionë dollarë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...