Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kylie Jenner si përherë unike, mahnit me veshjen në imazhet e fundit

Kylie Jenner viteve të fundit është kthyer në infuencere më të njohur për audiencën e gjerë.

Bukuroshja brune tashmë ka grumbulluar 200 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram, duke marrë vëmendje me këtë sukses, shkruan Daily Mail.

Në po të njëjtin rrjet social, Kylie ka ndarë një fotografi që ka lënë ‘gojëhapur’ miliona njerëz anembanë botës.

Duke pozuar para pasqyrës, ajo është parë e veshur me plot stil, teksa më shumë i dominonte ngjyra e zezë dhe e gjelbër.

Për aksesorë kësaj here bukuroshja ka shkuar me një palë syze transparente, ndërsa para vetes kishte vënë një çantë luksoze.

“Përshëndetje vjeshtë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Jenner njihet edhe për biznesin e saj me produkte të bukurisë, që është kthyer në brend mjaft të suksesshëm.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...