Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Labinot Tahiri lanson këngën “Jeto në mua” me motrën e tij, Sarandën

Labinot Tahiri-Labi është njëri nga këngëtar e zhanrit popullor, që pëlqehet mjaft shumë nga audienca.

Ditë më parë ai ka bërë të ditur se shumë shpejt do të lansojë projektin e ri muzikor.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtari ka lajmëruar 156 mijë ndjekësit se kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat digjitale.

https://www.instagram.com/p/CGh_-TfBb_z/?utm_source=ig_web_copy_link

“Dëgjim të këndshëm dhe faleminderit për sugjerimin që me keni dhënë qe sa kohë që unë dhe Saranda ta kemi një këngë!”, ka shkruar ai në përshkrim.

Për instrumentalin dhe tekstin kësaj radhë është përkujdesur Valon Biba, kurse për klip ka punuar Martir Ismajli.

Theksojmë se që në minutat e parë të lansimit, “Jeto në mua” është pritur mjaft mirë nga fansat.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...