Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

LAJMI FUNDIT/ Sulm verbal në Klinikën “Nënë Tereza”

Përleshjet verbale dhe fizike janë zhvilluar dje në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, informojnë nga Ministria e Brendshme.

“Më 06.11.2020 rreth orës 13:00 në SPB-Shkup u raportua se në Kompleksin e Klinikës “Nënë Tereza” të Klinikës së Pulmonologjisë ishte prishja e rendit dhe qetësisë publike për shkak të luf*tës fizike midis T.S. (47) dhe A.R. (21). Gjithashtu, në orën 13:10 A.R. (46) nga Shkupi raportoi se rreth orës 12:45 në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” të Klinikës së Pulmonologjisë, pas një debati verbal me një punonjës të klinikës, ajo u su* lmua fizikisht prej tij”.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...