Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

LAJMI I FUNDIT/Alarm për bombë në afërsi të “Fakultetit të Makinerisë”, ndërpritet qarkullimi rrugor

Shkup, 16 shtator – Alarm për bombë në rrugën “Aradhat Partizane”. Policia ka ndërprerë qarkullimin rrugor në Kisha deri te rruga “Franklin Ruzvelt”. Në vendngjarja ka një numër të madh forcash policore.

Alsat mëson nga burimet e tij se ekipet e kriminalistikës dhe çmontimit kanë dalë në vendngjarje. Besohet se bomba sipas alarmit është vendosur në afërsi të fakultetit të Makinerisë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...