Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Lee Brice rezulton pozitiv me COVID-19, tregon se nuk do të performojë në CMA Awards

Lee Brice nuk do të performojë në CMA Awards të mërkurën pari rezultoi pozitiv me coronavirus.

Një zëdhënës i Brice tregoi për Associated Press të dielën se ai është ‘në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka ndonjë simptomë”.

Lee do të performonte krah yllit të muzikës ‘country’, Carly Pearce, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, të cilët njëherësh janë të nominuar me “I Hope You’re Happy Now”.

Sido që të jetë pas infektimit me COVID-19, ai nuk do të jetë në gjendje të performojë në Nashville, Tennessee.

Brice, i cili njihet më shumë për hitet “I Drive Your Truck” dhe “I Don’t Dance”, do të izolohet në shtëpi gjatë kësaj kohe derisa të kalojë gjendjen me virus.

Sido që të jetë pas infektimit me COVID-19, ai nuk do të jetë në gjendje të performojë në Nashville, Tennessee.

Brice, i cili njihet më shumë për hitet “I Drive Your Truck” dhe “I Don’t Dance”, do të izolohet në shtëpi gjatë kësaj kohe derisa të kalojë gjendjen me virus.

“Lee do të dëshironte të falënderonte CMA dhe të gjithë fansat e tij që e përkrahën dhe uron një mbrëmje të paharrueshme duke festuar më të mirën e muzikës country”, thuhet në deklaratë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...