Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Lëndohet traktoristi në një aksident në Strugë

Në datën 10.11.2020 në orën 17.20 në rrugën magjistrale A-2 nga Struga kah f.Podmolë, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Reno Laguna” me targa të Vevçanit, i drejtuar nga V.M.(23) nga Vevçani dhe traktor “IMB 558”, i drejtuar nga S.A.(68) nga Struga” njoftojnë nga policia.

Në aksident S.A. ka marrë lëndime të rrënda trupore dhe është dërguar në Qendrën mjekësore – Strugë për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Inpsektim në vendin e aksidenit ka kryer ekipi i Stacionit Policor të Strugës.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...