Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Leonora Jakupi reagon pas ngjarjeve të fundit: Terroristi nuk ka fe as komb

Edhe Leonora ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Vjenë.

Si pasojë e një sulmi terrorist në Vjenë, kanë mbetur të vdekur të paktën katër persona dhe 22 të lënduar.

Sulmi në Vjenë erdhi pak ditë pas ngjarjes tragjike në Paris, ndërsa nxiti reagime të shumta nga e gjithë bota.

Nga Kosova, përveç krerëve të shtetit, kanë reaguar edhe disa prej artistëve të njohur, të cilët shprehin ngushëllime për viktimat.

Së fundi, Leonora Jakupim e anë të një postimi në Instagram shkruan “Terroristi nuk ka fe as komb!”. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...