Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Loredana shpenzon afër 40 mijë euro në veshje për klipin “Rockstar”

Ajo është bërë padyshim ndër rep-artistet më të njohura në tregun gjerman folës.

Bëhet fjalë për Loredanën, e cila që nga projekti i parë muzikor ka arritur të grumbullojë mijëra fansa.

Kështu, ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke sjellë këngë të reja, teksa paralajmëroi edhe albumin “Medusa”.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe.Closet ka sjellë shpenzimet e saj për veshje në klipin e ri “Rockstar”.

Në xhirimet ajo është shfaqur me rroba të markave të njohura, vlera e të cilave arrin 35.194 funta (38.713 euro).

https://www.instagram.com/p/CGiCT_1KuH4/?utm_source=ig_web_copy_link

Pothuajse e gjithë gardëroba i ka takuar firmës “Gucci”, ndërsa një xhaketë ishte “Fendi” dhe ora “Rolex.

Ndërkaq, vlen të përmendet se projekti muzikor ka arritur të pëlqehet në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.

https://youtu.be/ddG5NPytr5I

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...