Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Luana Vjolla shfaqet atraktive duke marrë poza nga vetura luksoze

Luana Vjollca qëndron të jetë ndër prezantueset dhe këngëtaret më të njohura në estradën shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe dhe video, të cilat komentohen në masë të madhe nga fansat.

Kështu ka rastisur të ndodhë edhe gjatë ditës së sotme (e premte) në një imazh që e publikoi në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bionde zgjodhi që të heq shikimin nga kamera, duke marrë poza atraktive që u pëlqyen nga 1.9 milionë ndjekësit e saj.

“Rrugës për në…”, ka qenë përshkrimi i Luanës për këtë imazh.

Sa i përket projekteve muzikore, “Locos” është hiti i fundit që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos.

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...