Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Machina Gun Kelly do të zëvendësohet me Taylor Kitsch në filmin “Wash Me In The River”

Machine Gun Kelly-it i është dashur që të heq dotë nga roli i ardhshëm në filmin “Wash Me In River”.

Një gjë e tillë është bërë e ditur nga raportimet e Deadline ndërsa u rolin do ta marrë aktori Taylor Kitsch, shkruan Daily Mail.

Filmi do të jetë nën regjinë e Rendall Emmett, përfshirë edhe Robert De Niro e John Malkovich.

https://www.instagram.com/p/B_DzWTqJGpB/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket skenarit të gjithë kësaj prodhimtare, është përkujdesur Adam Taylor Barker dhe Chris Siverton, të cilët disa pjesë edhe i rishkruan.

Zëvendësuesi i Machine, do të jetë një person i cili në seri do të mundohet të luftojë çdo shpërndarës të lëndëve narkotike.

https://www.instagram.com/p/Bxim7IjFtIH/?utm_source=ig_web_copy_link

Kitsch është shumë i njohur për rolin e tij në “Tim Riggins” në pesë sezonet që u zhvilluan dhe serive televizive në “Friday Night Lights”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...