Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në Levan të Fierit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një automjet ka dal nga rruga dhe më pas ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe forcat zjarrfikëse që po punojnë për të transportuar drejt spitalit të lënduarit.

Shkak për aksidentin e rëndë mendohet të jetë humbja e kontrollit të mjetit nga kthesa e fortë dhe errësira në rrugë.

Ky aks rrugor gjithmonë ka qenë problematik duke shkaktuar aksidente të herë pas hershme. Kthesa e ngushtë dhe mungesa e sinjalistikës në këtë rrugë, bën që të jetë një burim asindetesh në çdo kohë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...