Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Makina merr përpara nënën me dy vajzat, po kalonin vizat e bardha

Një nënë dhe dy vajzat e saj në Shkodër, janë përplasur nga një mjet teksa ishin duke kaluar rrugën në vijat e bardha.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin pranë “Radio Shkodra”, ku nëna me dy fëmijët po kalonin te vizat e bardha.

Më pas shoferi i mjetit ka ndaluar, ndërkohë që nuk dihet gjendja shëndetësore e familjes së aksidentuar.

Në pamjet e publikuara nga faqja “Aksidente rrugore”, thuhet se drejtuesi i mjetit nuk i ka parë këmbësoret.

Më poshtë pamjet:

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...