Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Mbappe i interesuar të kalojë në Anfield – Liverpooli përgatit mega ofertën

Sipas asaj që raporton Le Parisien, Kylina Mbappe është i interesuar që të kalojë te Liverpooli në verën e ardhshme.

Sulmuesi francez i ka bërë të ditur Paris Saint-Germainit se nuk do të vazhdojë kontratën dhe dëshiron të largohet në drejtim të një aventure të re.

Mediumi francez bën të ditur se 21-vjeçari është një admirues i madh i stilit të lojës së Jurgen Kloppit.

Por, edhe trajneri gjerman nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën e tij për të transferuar Mbappe në Anfield Road.

Liverpooli planifikon të përfshijë së paku dy lojtarë dhe 200 milionë euro për të realizuar transferimin e francezit. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...