Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Mblidhet sërish Komisioni Hetimor për procesin e privatizimit në Kosovë

Edhe sot në Kuvendin e Kosovës do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë.

Deputetët e këtij Komisioni do të intervistojnë ish-zëvendësdrejtorin menaxhues në Agjencinë Kosovare të Mirëbesimit, Ahmet Shala.

Intervistimi i Shalës ka nis në ora 10:00.

Ndërsa, në ora 11:00 në këtë komision do të merret në pyetje edhe ish-anëtari i Bordit, përfaqësues i sindikatave të punëtorëve, Haxhi Arifi.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...