Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Mbytet në rezervuar 19-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej, në Kukës.

Mësohet se një 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke u larë.

Viktima është shtetasi S.B., rreth 19 vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...