Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Megjithatë, kjo akoma nuk është pohuar e as mohuar nga dyshja e famshme e arenës ndërkombëtare.

Iggy Azalea është ndarë zyrtarisht nga babai i fëmijës së saj, Playboi Carti.

Reperja australiane, 30 vjeçare, konfirmoi lajmin të dielën duke postuar një mesazh të shkurtër në InstaStory.

“Ajo që doja të thoja natën e kaluar ishte se unë jam duke rritur djalin tim vetëm dhe nuk jam në një lidhje”, shkroi Iggy.

Iggy kishte lënë të kuptohet për ndarjen në postimet e fshehta në InstaStory vetëm disa orë më parë.

“Ju keni humbur një të vërtetë”, shkroi ajo, duke shtuar: “Njerëzit e marrin besnikërinë si të mirëqenë. Kjo është arsyeja pse unë preferoj të jem vetëm”.

Iggy dhe Carti, 24 vjeçar, (emri i vërtetë Jordan Terrell Carter) filluan të takoheshin në 2018 dhe kishin atë që shumë njerëz do ta përshkruanin si një marrëdhënie brenda dhe jashtë.

Çifti u nda për pak kohë në dhjetor të vitit të kaluar, me Iggy që deklaroi në Instagram se ajo ishte ‘beqare’.

Sidoqoftë, ata u pajtuan pak më vonë.

Në fillim të majit, TMZ njoftoi se Iggy dhe Carti kishin mirëpritur një djalë së bashku.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...