Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Mënyra se si uleni tregon shumë për karakterin tuaj

Të gjithë janë të ndryshëm. Dhe psikologët vazhdojnë të na e kujtojnë këtë fakt. Testi i sotëm do t’ju tregojë shumë për veten tuaj bazuar në mënyrën se si uleni kur jeni i ftuar në shtëpinë e dikujt.

Mos e merrni këtë test shumë seriozisht sepse duhet të jetë thjesht për qejf:

1-Ju jeni një person elegant, por shumë i hapur. Por nuk duhet të pini asgjë tjetër përveç çajit ose kafesë, ose mund të përfundoni në të njëjtin pozicion me një abazhur pranë jush!

2-Ju jeni një person shumë emocional. Ju e doni jetën, kjo është arsyeja pse të tjerët duan të jenë rreth jush. Mund të jetë e vështirë për ju të ndaloni së foluri. Për shkak të kësaj, ata gjithmonë ju shërbejnë më shumë ushqim, në mënyrë që të shijojnë qetësinë, madje edhe për vetëm pak kohë.

3-Ju hani vetëm ushqim shumë të shëndetshëm, dhe jeni pothuajse duke u bërë një mësues joge. Edhe nëse nuk jeni një tani, së shpejti do të bëheni.

4-Ju dominoni dhe keni fuqi.

5-Ju jeni një person i pazakontë. Aq i pazakontë sa shumë njerëz janë të tronditur nga sjellja juaj./ Living

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...