Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Mësohet çmimi i Xbox Serie X

Çmimet e Xbox Series X nga një shitës me pakicë kanë dalë para datës së lëshimit të tij në nëntor.

Raportet e fundit të Xbox Series X na kishin thënë që tastiera e re Xbox do të ishte më e lirë se Sony PS5.

Këto raporte ishin bazuar në komente të pabazuara nga blogeri i Reddit, Dusk Golem, i cili siç duket ka dëgjuar informacione që jo vetëm që ishte Xbox Series X “shumë më i fuqishëm se PS5” por që do të jetë edhe më e shtrenjtë, transmeton Telegrafi.

Një tastierë më e fuqishme që ishte edhe më e lirë? Tingëllon shumë mirë për të qenë e vërtetë.

Epo, një rrjedhë e re sapo ka treguar që mund të kishte qenë shumë mirë për të qenë e vërtetë, në fund të fundit .

Kjo pasi, siç u shfaq në Twitter nga përdoruesi @THTHEREDDRAGON, tregon se çmimi i Xbox Series X është në të vërtetë 599 dollarë.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...