Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ministri Hoxha në takim pune për të njohur në detaje punën e Ministrisë së Bujqësisë

Shkup, 1 shtator – zhurnal.mk – Ministri i ri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha sot ka realizuar takim pune me këshilltarët shtetëror, drejtorët e departmenteve dhe shefat e departmenteve njësive në kuadër të Ministrisë, informon Zhurnal.

Në takim së bashku me Hoxhën, kanë marë pjesë edhe sekretari shtetëror, Nevruz Çeliku, si dhe shefi i kabinetit Dritan Ramadani.

Në këtë takim, ministri Hoxha është njohur nga afër me detaje për punën e ministrisë.

Ministri Hoxha premton se do të vazhdojnë të punojnë së bashku me përkushtim, me qëllim që të zhvillohet sa më tepër bujqësia.

https://www.facebook.com/h.arjanit/posts/2745125272393211?tn=-R

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...