Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ministri Shaqiri priti në takim përfaqësues nga kompania franceze Indemia: Diskutohen proceset inovative dhe teknologjike

Shkup, 19 tetor – Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Jeton Shaqiri sot ka pritur në një takim pune përfaqësues nga kompania franceze Indemia ndërsa bashkë me to në takim ka qenë dhe atashehu për siguri në ambasadën franceze.

“Sot, realizuam takim pune me përfaqësuesit e kompanisë franceze “Indemia”: Izabel Lauzon, Andrea Moreti dhe Denis Veret, si dhe me Stefan Ropers, atashe për sigurinë e brendshme në Ambasadën e Francës. U bisedua edhe lidhur me proceset inovative dhe teknologjitë, si dhe mundësitë e bashkëpunimit”, është shprehur kështu pas takimit ministri Shaqiri.

Sot, realizouam takim pune me përfaqësuesit e kompanisë franceze "Indemia": Izabel Lauzon, Andrea Moreti dhe Denis…

Posted by Jeton Shaqiri on Monday, October 19, 2020

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...