Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Miss Universe Kosova”, Blerta Veseli tregon se a është në lidhje me Majk

Për një kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme për një lidhje të re dashurie në ‘showbizin’ shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin e njohur, Majk dhe “Miss Universe Kosova” Blerta Veseli, të cilët deri vonë nuk u prononcuan asnjëri.

Gjeneza e thashethemeve erdhi nga disa postime, që dyshja i kishin realizuar në të njëjtin vend.

Sidoqoftë kësaj, Veseli në një intervistë për emisionin Prive është pyetur se a janë të vërteta lajmet, kurse përgjigjja e saj ishte më se e shpejtë.

“Asnjëra nuk është e vërtetë. Unë jam beqare, kam qenë beqare dhe do të jem beqare”, është shprehur ajo.

Theksojmë se Blerta u zgjodh ‘Miss Universe Kosova 2020 me 18 tetor të këtij viti.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...