Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Momenti kur australiani e shtyp një krokodil, teksa kapërcen një lum me zvarranikë të mëdhenj

Një shofer në Australi kaloi sipër një krokodili me makinë, teksa po e ‘kapërcente’ një lum ku jetojnë zvarranikë të mëdhenj.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, pamjet të cilat u xhiruan në Kryqëzimin Cahills në Parkun Kombëtar Kakadu, tregojnë vozitjen e guximshme të shoferit nëpër ujë.

Në këtë lumë zvarranikët e mëdhenj fshihen kryesisht nën sipërfaqe.

Ndërkohë, vizitorët e zonës që kapën këto pamje, erdhën me shpresën që të shohin së paku një krokodil, pasi vizitorët para atyre i kishin parë 20 sosh.

Në momentin kur makina kalon midis lumit, ai fillon të tundet në momentin që shkel mbi një zvarranik që po kalonte aty pari.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...