Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Momenti kur foshnja ia “vjedh” telefonin e të ëmës që po mundohej të bënte video në TikTok

Ky është momenti qesharak kur një foshnje ia vjedh të ëmës telefonin, që e kishte vendosur në tavolinë për të realizuar një video në TikTok.

Foshnja fillon të vrapojë me telefon në dorë që ishte ende ndezur, dhe shihet se si vazhdimisht qeshte duke u kënaqur me veprimin që e bëri, ndërkaq të ëmës i ka dështuar tentimi për video, transmeton Telegrafi.

Videoja është filmuar në Shtetet e Bashkuara dhe për pak kohë u bë virale, duke u shikuar deri më tani ka më shumë se tetë milionë njerëz.

Në video shihen Briana dhe Jenny duke kërcyer, kur para tyre shfaqet foshnja që para syve ua rrëmben telefonin dhe vrapon nëpër apartament.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...