Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Morena sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

Morena ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Morena Taraku ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili shumë shpejt do të jetë në ‘duart’ e dëgjuesve.

“Alexander”, mban titullin kënga e re e Morenës, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin dhe do të publikohet të enjten (5 nëntor) në orën 20:00.

Këngëtarja ka postuar një video të shkurtër, përmes së cilës sjell disa sekuenca të shkurtra të këngës “Alexandër”.

https://www.instagram.com/p/CHIoIUoHkbr/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Në atë video, mund të shohim se disa nga skenat e klipit, Morena i ka xhiruar në shtëpi, kurse disa të tjera rrugëve të Stambollit.

Këngëtarja njihet për paraqitjet atraktive në rrjete sociale, ndërsa kohën e fundit është bërë goxha aktive në muzikë.

https://www.instagram.com/p/CG2SMndlOZE/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...