Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Mot me diell dhe vranësira lokale

Shkup, 10 shtator – Zhurnal.mk – Moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale, DO të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 19 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 29 deri 35 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe m erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri 16, ndërsa maksimalja do të arrijë 32 gradë Celsius.

Do të vazhdojë periudha e motit kryesisht me diell dhe motit të nxehtë me vranësira të kohëpaskohshme të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...