Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti me vranësira, mjegull nëpër lugina

Shkup, 28 tetor, zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë me vranësira, nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës, ndërsa pasdite do të jetë me vranësira dhe periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit edhe me reshje shiu. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri më 8 gradë, derisa ajo maksimale prej 16 deri më 22 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ndryshueshëm. Temperatura minimale do të ulet në 7 ndërsa ajo maksimalja do të arrij në 17 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...