Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të pakta, ndërsa në pjesën perëndimore të vendit do të ketë periudha me diell dhe kushte për reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me kushte për reshje të shiut dhe periudha me diell.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...