Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot i vranët me temperatura deri më 11 gradë

Shkup, 4 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira, nëpër lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 6 deri në 11 gradë Celsiusë.

Në Shkup në orët e paradites do të ketë paraqitje të mjegullës, derisa gjatë ditës me vranësira dhe kushte për reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet deri në një gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 8 gradë Celsiusë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...