Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 18 gradë

Shkup, 14 nentor – Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare. Paradite në disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare veriore.

Temperatura minimale do të sillet prej minus 5 deri në 4 gradë ndërsa ajo maksimale nga 11 deri në 18 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...