Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Shkup, 6 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri 8 ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 20 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë minimale 5 gradë ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 17gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...