Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 28 shtator, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugperëndimore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri më 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri më 26 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...