Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 23 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri më 7 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri 26 gradë celsius.

Sot dhe nesër moti do të jetë i qëndrueshëm me temperatura të ulëta të mëngjesit, ndërsa të dielën moti do të jetë i paqëndrueshëm me reshje lokale të shiut.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...