Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 7 nentor – Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 19 gradë celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Temperatura minimale do të ulet deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 16 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...