Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Motra e Jamie Foxx vdes në moshën 36 vjeçare

Motra e aktorit të popullarizuar amerikan, Jamie Foxx, ka vdekur ditën e djeshme (e hënë).

Komediani 52 vjeçar lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar të hënën në Instagram, me një mbishkrim të gjatë duke treguar se ajo ka ndërruar jetë.

Ajo ishte 36 vjeçare.

Jamie Foxx dhe motra e tij (Foto: Instagram)

“Unë them tranzicion sepse ajo do jetë akoma gjallë, kushdo që e njihte motrën time, e dinte se ishte një ndritë e ndritshme”, shtoi Foxx për Dixon.

Një burim i afërt me artistin tregoi për revistën People se motra e tij vdiq më 19 tetor.

Një burim i afërt me Foxx transmetoi revistën People se Dixon vdiq më 19 Tetor.

https://www.instagram.com/p/CG0id_ahQCX/?utm_source=ig_web_copy_link

Dixon ka lindur me sindromën Down nga prindërit Louise Annette Dixon dhe George Dixon në shtator të vitit 1984.

E ndjera kishtë një raport shumë të mirë me aktorin, ndërsa u vendos nga Texas në Kaliforni, të jetonte me Foxx pasi mbaroi shkollën e mesme në vitin 2002.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...