Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Mozzik-ut ia thyejnë studion – reperi publikon pamje nga dëmet e shkaktuara

Rep-artisti Mozzik, duket se gjatë ditës së sotme (e martë) është përballuar me një veprim të hidhur nga disa të panjohur.

Përmes rrjetit social Instagram, ai ka ndarë disa video në të cilat shihet se xhamat e studios ku punonte ishin thyer.

Ai ka sjellë pamje nga jashtë, ndërsa brenda shihet se nuk ka ndonjë dëm të madh.

“Sa të lig që jeni”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos.

Para pak ditësh reperi me prejardhje nga Ferizaji kishte bërë të ditur se është duke incizuar albumin e dytë me plot hite.

Duke marrë shembull artistët ndërkombëtarë, ai kishte marrë një apartament në Tiranë për të realizuar produktin e radhës.

Vlen të përmendet se nuk i dihet ende se kush janë keqbërësit e një vepre të tillë, por që Mozzik është dëshpëruar vërehet dukshëm.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...