Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Mungoi në listën e qarkut Kukës, Flamur Noka do kandidojë në Tiranë

Nga publikimi i listës së kandidatëve të Partisë Demokratike për qarkun e Kukësit ra në sy mungesa e  ish deputetit te  Kukësit Flamur Noka.

Burime pranë PD-së bëjnë të ditur se ish deputeti Flamur Noka është caktuar të kandidojë në Qarkun e Tiranës.

Emri i tij është propozuar në të gjitha degët e qarkut Kukës, si dhe në shumë degë të tjera të PD-së në të gjithë Shqipërinë, por, mesa duket, për Partinë Demokratike kandidimi i ish Ministrit të Brendshëm Flamur Noka është  më i vlefshëm në Qarkun e Tiranës.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...