Agjencia Zhurnal.KS
In memoriam

Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Maliqi, Haradinaj mesazh ngushëllimi

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, nëpërmjet një statusi shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta, të nënkryetarit të Shkupit.

“Pikëllues lajmi për vdekjen e Enver Maliqit, nënkryetar i Shkupit. Ngushëllime për familjen, miqtë, qytetarët dhe institucionet e Bashkisë së Shkupit. U prehtë në paqe”, shkruan Haradinaj.

Postime të ngjashme

Izet Mexhiti: Lajm i hidhur ndarja nga jeta e Enver Maliqit

R Zh

Lazim Destani: Do të mbeten përgjithmonë në kujtesën time çastet e bukura që kemi kaluar së bashku

R Zh

Bexhet Musliu: Pushofsh në paqe miku Enver, i dhe shumë vlera kombit tonë

R Zh

Kush ishte Enver Maliqi?

Z H

Ambasadori Reka shpreh ngushëllime për vdekjen e filantropit shqiptar Enver Maliqi

E.E.

Zaev për Maliqin: Kemi humbur një qytetarë të ndershëm dhe afarist të suksesshëm

E.E.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...