Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Ndërroi jetë babai i deputetit të LDK-së

Ka ndërruar jetë babai i deputetit të LDK-së, Arben Gashi, Xhemajl Gashi. Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i Arbenit, Flamur Gashi, këshilltar në Presidencën e Shqipërisë, raporton “Epoka e re”.

“Lamtumirë BABË. Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja… Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve ! U prehsh në parajsën e përjetshme !”, ka shkruar Gashi në profilin e vet në “Facebook”.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...