Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Ndërrojnë jetë dy vajza si pasojë e një aksidenti në aksin Elbasan-Tiranë, lëndohen edhe dy të tjera

Dy vajza kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Elbasan – Tiranë, gjatë mbrëmjes së sotme.

Vajzat që kanë ndërruar jetë janë një 23 dhe një 21-vjeçare. Nga ky aksident po ashtu të lënduara kanë mbet edhe 2 vajza të tjera.

Njëra prej tyre është nisur për një ndërhyrje të specializuar në Spitalin e Traumës. Ndërkohë, edhe e aksidentuara tjetër mund të niset drejt Spitalit të Traumës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e shkakut të aksidentit.

Në aksident ishin të përfshira dy vetyra.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...