Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ndihen dridhje toke në Maqedoni

Shkup, 24 shtator – Një dridhje u ndie në Maqedoni sonte, megjithëse epiqendrën e tij ishte në Shqipërinë fqinje.

Një tërmet me madhësi 4 të shkallës Rihter tronditi Shqipërinë.

Tërmeti ishte në një thellësi prej 2 km dhe epiqendra ishte 6 km nga Lushnja dhe 30 km nga qyteti i Elbasanit.

Gjatë ditës kishte disa dridhje në Shqipëri.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...