Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Ndodhi derisa të gjithë ishin në gjumë, ja çka la pas shpërthimi në rrugën C në Prishtinë

Një shpërthim ndodhi në orët e para të mëngjesit sot në rrugën C brenda një lokali.

Për fat të mirë asnjë person nuk është lënduar si pasojë e këtij shpërthimi.

Ende nuk dihet se si erdhi deri tek ky shpërthim dhe a ishte i qëllimshëm apo nga çfarë është shkaktuar.

Dëmet që u shkaktuan në lokal, janë mjaftë të mëdha.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...