Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Nga obeze në “modele”, transformimi i jashtëzakonshëm i 25-vjeçares

Një vajzë e re e cila dikur përdorte një rrip për të zvogëluar belin e saj, tani ka zbuluar se si ka humbur peshë përmes një diete.

Rebecca Bennett-Formstone përdorte një korse gjatë drekave apo darkave jashtë me miqtë, madje edhe në punë.

Kjo u bë mjaft e dhimbshme për të, pasi shpeshherë as nuk ulej dot dhe as nuk hante.

Si pasojë, e reja vendosur që të bënte një dietë më pak karbohidrade, pasi dëshironte gjithashtu që të ishte perfektë për dasmën e saj.

Pasi hoqi dorë nga rripi i dhimbshëm dhe mori seriozisht dietën, Rebecca tani ndihet shumë mirë me trupin e saj. /gazetatema/

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...