Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nicole Poturalski nuk resht duke ndarë imazhe provokuese

E dashura e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalksi ka grumbulluar mijëra fansa që po e mbështesin vazhdimisht.

Ajo mori popullaritetin që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e njohur, të cilët po kalojnë kohën në fshehtësi.

Sidoqoftë kësaj, Nicole e ka përdorur mirë një gjë të tillë, pasi edhe e ushtron profesionin si modele.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka pozuar para pasqyrës, ku në rend të parë ka vënë linjat e formësuara.

Për veshje ajo ka zgjedhur një fustan shumë-ngjyrësh me dekolte të hapur, që i vinte në pah edhe gjoksin.

“Mbahuni me ngjyra”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkaq, për Nicole thuhet se është e martuar dhe ka një djalë, teksa po vazhdon romancën me Brad Pitt.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...