Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans shijojnë darkën romantike në ambient të hapur

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj, Thom Evans, duket se lidhjen e tyre e kanë dërguar në tjetër nivel.

Dyshja janë marrëzisht të dashuruar, ndërsa edhe pa i bërë një vit së bashku, po kalojnë kohë të shumta mes vete, shkruan Mirror.

Së fundmi ata kanë vendosur që të gjejnë kohë për vete, teksa në disa imazhe në rrjete sociale shihen duke darkuar.

Çifti është parë me plot stil, ndërsa ushqimet dhe pijet i kishin vendosur në një tavolinë që gjendej në ambient të hapur.

Duke pozuar para kamerës, vendi në të cilin darkonin ishte në një pjesë të Los Angeles, ndërsa mbrapa tyre shiheshin edhe të mbjella.

Së fundmi për palët është aluduar se janë në pritje të fëmijës së parë, gjë të cilën nuk ka konfirmuar as këngëtarja.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...