Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Nisja e shkollës/ Rama uron nxënësit: Pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një urim për të gjithë nxënësit që sot rikthehen në shkollë.

Sipas Ramës pikësëpari rëndësi ka shëndeti dhe më pas rezultatet në mësime.

“Mirëmëngjes duke ju uruar nxënësve e mësuesve një vit të mbarë shkollor, pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira”, shkruan Rama.

Ndërkohë kryeministri ka shpërndarë dhe disa foto të ambienteve shkollore në këtë fillim sezoni ndryshe.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...