Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Një banor i Kumanovës në paraburgim për shitje të kokainës

Kumanovë, 24 tetor – Një diler nga Kumanova gjendet në paraburgim për shitje të drogës. Policia gjatë bastisjes i ka gjetur kokainë.

Siç kumtoi MPB, dje në mbrëmje gjatë bastisjes te D.D.(28) nga Kumanova është gjetur kokainë.

“Ai është arrestuar në stacionin policor, është biseduar pastaj është ngritur padi penale për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit për vepër enale të kryer “prodhimtari të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursore”, citohet në kumtesën policore.

Nga ana e Gjykatësit për këtë procedurë është caktuar masë paraburgimi.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...