Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Një femër sulmohet fizikisht nga ish-i dashuri i saj në Prishtinë

Një femër është sulmuar nga ish- i dashuri i saj në Prishtnë për motive akoma të panjohura.

Viktima ka pësuar lëndime trupore, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 18.10.2020 – 20:05. Viktima f/k ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj m/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...