Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Një grua lëndohet rrëndë në një aksident në Shkup

Shkupjanja e moshës 78-vjeçare është lënduar rrëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në mëngjes në udhëkryqin nga rr. “Mitropolit Teodosij Golloganov” dhe rr. “Londonska”.

Automjeti i udhëtimit “Opel”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga T.P.(57) nga Shkupi, ka goditur këmbësoren M.J.(78) nga Shkupi, informojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...