Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Një pjesë e komunës së Gazi Babës nesër pa energji elektrik

Shkup, 13 shtator – Pa energji elektrike nesër nga ora 12:00 deri në ora 15:00 do të jenë pjesë e përdoruesve të rrugës “Brigada e Moravës jugore” dhe përdoruesve të amvisërive, vetëm numrat çift nga numri 12 deri në 30 në komunën e Gazi Babës.

Në periudhën nga ora 9:00 deri në 11:30 nesër pa energji elektrike do të jenë pjesë e përdoruesve nga rruga “Trifun Hadzi Janev”, pjesë e rrugës “Jani Lukrovski”, shtëpia e pensionistëve, pika e karburantit “Makpetrol”, Kadastra dhe përdoruesit e ndërtesave nga numri 1 deri në 6 në komunën e Gazi Babës.

Siç është njoftuar nga RCUK – Shkup, ndërprerjet janë për shkak të ndërhyrjeve të planifikuara teknike në sistemin elektrik në Qytetin e Shkupit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...